Už švarią aplinką

Elektronikos platintojų asociacija (EPA) prieš naujuosius metus  paskelbė aplinkosaugos akciją „Šventė namams“ ir kvietė gražiausias metų šventes pasitikti erdvesniuose namuose, atsisakius nereikalingų elektronikos prietaisų.

3a klasės mokiniai, jų tėveliai bei mokyklos bendruomenė aktyviai įsijungė  į akciją  ir pradėjo rinkti senus elektros prietaisus bei panaudotas baterijas. Klasės mokytoja, užregistravusi konkurse savo klasę,  aktyviai bendradarbiavo su akcijos organizatoriais ir vežėjais, kurie surinko apie 40 kg panaudotų baterijų, sugedusį šaldytuvą, viryklę, daug smulkios elektronikos sugedusių prietaisų, senų klaviatūrų ir kitokių buityje naudotų reikmenų.  Už triūsą ir iniciatyvą klasės mokiniai buvo apdovanoti  padėkomis bei piniginiais prizais.

Labai džiugu, kad tėvai, aktyviai prisijungę prie akcijos, savo pavyzdžiu parodė vaikams, kad su nereikalingais, neveikiančiais  daiktais reikia atsisveikinti atsakingai, tinkamai rūšiuojant, nedarant žalos gamtai. O gerų darbų įvertinimas skatina ir toliau tinkamai rūšiuoti atliekas, mylėti ir gerbti aplinką, kurioje gyveni ir augi.

3a klasės mokytoja Gitana Zdanavičienė