Badmintonas

Atgimimo“ mokyklos kūno kultūros mokytojai, tarpininkaujant ir aktyviai  padedant  Lietuvos badmintono federacijai, kviečia  linksmai ir žaismingai praleisti laiką mokantis žaisti  badmintoną.

2017 m. rugsėjo 24 d. 10 val. „Atgimimo“ mokyklos salėje po neilgo Lietuvos badmintono federacijos  pristatymo vyks improvizuotos sportinės varžybos, o po to visi, kurie atvyks su sportine apranga ir turės sportinius batelius, galės išmėginti savo jėgas badmintone ir gauti dovanų. Laikas neprailgs.

2017-2018 m.m. mokykloje pradės veikti badmintono neformalaus ugdymo būrelis.

Kodėl badmintonas?

Mankšta akims (nuo e-ekranų (PC, TV, TEL) nusilpusioms akims okulistai rekomenduoja daryt mankštą – žiūrėt artyn tolyn – tą badmintonas garantuoja).

Dėmesio koncentracija (išmokstama susikoncentruoti tik į savąjį žaidimą, nepaisant aplinkui ošiančio veiksmo).

Mažos investicijos į inventorių (viena pigiausių sporto šakų, kai raketės užtenka keliems metams, o gal net ilgiau).

Tinka tiek mergaitėm, tiek berniukam bei visiems mokyklinio amžiaus vaikams ir  suaugusiems. (vaikai žaisdami badmintoną atrodo lyg šokdami sportišką šokį – lenkiasi, šoka, pristatomu žingsniu pagal  tam tikrą trajektoriją juda).

Stiprėja fiziškai ir psichologiškai (plaučiai, širdies ir kiti pagrindiniai raumenys tvirtėja, gerėja ištvermė, stiprėja imuninė sistema, o endorfinai, išsiskyrę smagių žaidimų metu, gerina psichinę sveikatą).

Priežasčių pabandyti, patirti yra daug, bet svarbiausios – gali būti labai individualios. Ateikite ir atraskit savąsias!

TRUMPAS FILMUKAS APIE BADMINTONĄ: