Nepriklausomybės spalvų žiedai – seneliams

„Atgimimo‘ mokykla jau keletą metų bendradarbiauja su VŠĮ Druskininkų PSPC medicininės slaugos ir palaikomojo gydymo skyriumi:  mokiniai pagražina skyriaus patalpas šv.Kalėdoms, Velykoms,  dovanoja savo rankų darbo atvirukų seneliams ir darbuotojams. Šie metai ypatingi- mes švenčiame Valstybės atkūrimo 100-etį. Mergaičių ansamblis „Vivo“, vadovaujamas muzikos mokytojos Ritos Mikalčienės, nusprendė surengti pavasarišką koncertą slaugos skyriuje gulintiems senukams.  Mokiniai paruošė programą „Lietuvą, kai aš tariu… Norėjome, kad  mūsų klausytojai prisimintų praeitį, Nepriklausomybės laukimą ir 1990m. Kovo 11-ąją. Mes  labai norėjom dovanoti gražiausius žodžius ir dainas šių slaugos namų gyventojams.

Mūsų dainų pasiklausyti atėjo daug vyresnio amžiaus žmonių. Dainavome dainas apie Tėvynę, kurios mums labai patinka: „Skambioji kalba“, ‚Mano kraštas“. Kelias dainas padainavo mūsų ansamblio  solistė Goda Stravinskaitė, jai patinka dainos  „Mano muzika“, „Vienas žodis“ Mūsų klausytojai buvo labai nuoširdūs, kai kurie su mumis dainavo ir net ėjo pašokti. Buvo labai smagu. Ne visi seneliai galėjo ateiti į koncertą, bet jie klausėsi mūsų dainų gulėdami. Išdalinom visiems koncerto dalyviams didelį krepšį gėlių, kurias pačios padarėme -geltonos, žalios, raudonos spalvų gėlės pražydo senolių rankose…

Skyriaus vedėja Vida Kašėtienė padėkojo mums už koncertą ir sakė, kad vyresnio amžiaus žmonėms labai reikalingas kitų dėmesys, o mes savo koncertą baigėme nuotaikinga daina “O Lietuva, o saule“.

Miglė Labanauskaitė 5c kl.

Druskininkų „Atgimimo“ mokykla