Draugystės tiltas per Nemuną nutiestas jau 10 metų

Spalio 15-16 d., besidžiaugdami paskutiniais rudeniškais spinduliais,  „Atgimimo“ mokyklos 7-8 klasių mokinių grupė, lydima rusų k. mokytojų N. Zdančiuvienės, V. Šimkonytės ir pavaduotojos ugdymui V. Žėkaitės lankėsi Gardino gimnazijoje Nr.1. Susitikimo metu mokiniai kartu su projekto ,,Mus jungia Nemunas“ draugais turėjo galimybę aplankyti Gardino srities įdomias istorines vietas. Išvykos metu aplankėme Ružanų ir Kosavo dvarus, pabuvojome Valkavysko istorijos karo muziejuje, užlipę ant Švedų kalvos, grožėjomės miesto panorama. Vakarą mokiniai praleido kartu su draugų šeimomis, grožėjosi vakariniu Gardino miestu. Susitikimo metu mokiniai tobulino rusų kalbos  komunikavimo įgūdžius. Antrą susitikimo dieną susipažinome su gimnazijos istorija mokyklos muziejuje, išbandėme baseiną, dalyvaudami draugiškose plaukimo varžybose. Nugalėtojų nebuvo, vien tik džiaugsmas, begalinis noras bendrauti.

Džiaugiamės baltarusių  svetingumu, nuoširdumu. Juk mus jungia ne tik Nemunas, bet ir tradicijos, istorija, kultūra. Čia norisi vėl ir vėl sugrįžti.