Integruota geografijos ir literatūros pamoka

Matas Šalčius. ,, Svečiuose pas keturiasdešimt tautų‘‘

Gegužės 28 dieną 7 a, b, c klasių mokiniai ,,svečiavosi‘‘ pas keturiasdešimt tautų – mokytojos S. Kirkliauskienė ir I. Urbonienė vedė atvirą integruotą geografijos ir literatūros pamoką, skirtą žymiausiam lietuvių keliautojui, žurnalistui, visuomenės veikėjui Matui Šalčiui, beje, kilusiam iš Dzūkijos. Austrija, Graikija, Egiptas, Sirija, Tailandas, Kinija – tai tik keletas šalių, kurias keliaudamas motociklu aplankė M. Šalčius. Septintokai pristatė aštuonis paruoštus projektus apie pasirinktos šalies kultūrą, papročius, kalbą, maistą, aprangą. Pamokai intrigos suteikė vaidybiniai elementai. Veikla vyko mokyklos Išmaniojoje klasėje, tad mokiniai užduotis atliko su menti.com bei learningappps, org programomis. Apžvelgę nuveiktus darbus septintokai padarė išvadą, kad susipažinę su kitų tautų kultūra, ją gerbdami išmokstame būti atviri pasauliui, taip pat dar labiau vertiname savas tradicijas, nes tikrai esame įdomūs ir unikalūs.