Išvyka į Kauno sporto ir sveikatinimo gimnaziją

Tęsdami Kauno sporto ir sveikatinimo gimnazijos bei Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos bendradarbiavimo sportiniame gyvenime  sutartį,  spalio 4d.  penkiolika mokinių drauge  su mokytojais  išvykome į Kauną. Ąžuolyno parke buvo organizuotos orientacinės varžybos, kuriose varžėsi  aštuonios viena už kitą stipresnės komandos. Įdomu buvo tai, kad  ne vien sportiniai rezultatai domino organizatorius-orientaciniuose taškuose mūsų laukė painios matematikos, chemijos, biologijos bei kitų dalykų užduotys. Gerai, kad  mūsų komanda buvo šauni ir su viskuo puikiai susitvarkė: klaidžiodami parke nepasiklydome, puikiai įvykdėme  visas užduotis  ir iškovojome  2-ąją vietą.

Mokytojai dalyvavo VDU organizuotuose renginiuose, paskaitose  mokytojams. Paskaitas skaitė Nepriklausomybės akto radėjas prof. Liudas Mažylis, kitokios televizijos įkūrėjas, žurnalistas ir rašytojas   Andrius Tapinas, prof. Dainius Baltrušaitis ir kiti. Sužinojome, kad ateityje, jau kai mes, dabartiniai paaugliai,  būsime darbo rinkoje,  vienas reikalingiausių   bruožų  bus mokėti gyventi neapibrėžtume, nebijoti nuolat keisti darbo pobūdį, būti versliu, mokėti robotų pasaulio „kalbą“. Svajoti, tikėti  ir nieko nebijoti.

Pasibaigus įdomiai pirmajai daliai nuotykiai Kaune tęsėsi. Visi mokiniai dalyvavo įdomioje atrakcijoje  ledo arenoje. Ten gerai praleidę porą valandų, smagiai pačiuožinėję,  dar keliavome  į „Gamers“ šokių studiją. Puikus treneris druskininkiečius mokė breiko pagrindų, šio stiliaus šokio judesių, įvairių suktukų. Ne vienas mūsiškių jau turėjo pradmenis, bet dalyvauti buvo smagu visiems. Gerai suprakaitavę, pavargę bet išdidūs vaikai išvažiavo namo su kūno kultūros mokytojais Povilu ir Deividu, o pavaduotoja Virginija  su direktore nuėjo į mokytojams skirtą  koncertą, kuriame dalyvavo Ieva Prudnikovaitė, Jeronimas Milius, Liudas Adomaitis ,Kauno miesto simfoninis orkestras, vadovaujamas Modesto Pitrėno. .

Kelionė buvo tikrai puiki ir labai įdomi.

Motiejus Žūkas 8c klasės mokinys

Povilas Žarnauskas, kūno kultūros mokytojas