Jaunieji matematikai

Kaip ir kasmet pavasarį LPMO parengtas Savivaldybių olimpiados užduotis išbandė ir Druskininkų savivaldybės pradinukai. Šiais mokslo metais sėkmė šypsojosi mūsų mokyklos pradinukams: 3 a klasės mokiniui Ikarui Lukaševičiui ir 4 c klasės mokiniui Edmundui Dumskiui.
Ankstyvą balandžio 27 dienos rytą mokinukai kartu su mokytojomis Daiva Milevskiene ir Jolita Miliauskiene išvyko į „Gabių vaikų akademijos“ bei VU Matematikos ir informatikos fakulteto rengiamą Respublikinę matematikos olimpiadą, kurios tikslas ugdyti pradinio mokyklinio amžiaus vaikų mokslinį kritinį mąstymą, kūrybiškumą, savarankiškumą, atkaklumą.

Smagu buvo matyti dalyvių žibančias akis ir gerą nuotaiką.
Kol vertintojai tikrino sprendimus, olimpiados dalyviai kartu su mokytojomis leidosi į pažintinį žygį po Vilniaus senamiestį, kur teko gerokai paplušėti ieškant įvairių Lietuvos istoriją menančių objektų, bei atsakyti į pateiktus klausimus. Tačiau įveikę visas užduotis, džiaugėmės prizais.
Sveikiname olimpiados dalyvius, kuriems sekėsi gan neblogai. Ketvirtokui Edmundui Dumskiui pritrūko tik vieno taško iki prizinės vietos. Jo rezultatas, pagal taškų skaičių, buvo šeštas.
Kiekvienas išbandymas, kiekvienas iššūkis leidžia kažką išmokti ir žengti pirmyn. Juk galimybė dalyvauti LPMO nenukrito iš dangaus, dėl jos dirbote, augote, siekėte. Tad sėkmės Jūsų tolimesniuose siekiuose.