„Mažojo golfo“ varžybos Druskininkų „Atgimimo“ mokykloje

Pirmadienį Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos sporto salėje vyko atkrintamosios Lietuvos mokyklų mažojo golfo čempionato varžybos. Geriausius golfo žaidimo įgūdžius pademonstravo ir nugalėjo Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos ir Leipalingio progimnazijos komandos. Iš viso dalyvavo 85 moksleiviai.
Mokykloms, kurios dalyvavo varžybose, buvo įteikta speciali „mažojo golfo“ įranga. Atkrintamosiose varžybose moksleiviai rungėsi dvejose amžiaus grupėse: 1-4 klasių ir 5-6 klasių.

1-4 klasių grupėje rungtyniavo 7 komandos, o 5-6 klasių buvo 10. Visiems dalyviams įteikti diplomai ir rėmėjų bei golfo aikštynų dovanos.
Čempionato finale Druskininkus atstovaus „Atgimimo“ mokyklos ir Leipalingio progimnazijos mažieji golfo žaidėjai. 5-6 klasių grupėje visas prizines vietas iškovojo „Atgimimo“ mokyklos šeštokai.

Projektą koordinuojančios „Profesionalių golfininkų asociacijos LTU“ viceprezidentas, golfo treneris Tomas Pranevičius pasakojo, kad organizuojant varžybas stengtasi parinkti kuo įvairesnes ir įdomesnes rungtis. Dalis jų sukurtos specialiai ridenimui, kita dalis – artimam žemam smūgiui lavinti.

T. Pranevičius tikisi, kad po šio projekto per fizinio lavinimo pamokas „mažojo golfo“ įranga bus naudojama dar aktyviau. Taip pat mokyklos naudos ją ir įvairiuose bendruomenės renginiuose.

Linkime visoms komandoms finalistėms sėkmės.

Povilas Žarnauskas