Nacionalinis ,,Lietuvos istorijos žinovo“ konkursas

Vasario 28d. jau ketvirtus metus vyko nacionalinis ,,Lietuvos istorijos žinovo“ konkursas, kuris kasmet vis labiau populiarėja. ,,Atgimimo“ mokykla šiame konkurse dalyvauja nuo pat konkurso organizavimo pradžios. Iš visų konkurse dalyvavusių moksleivių didžiausia sėkmė lydėjo 8 b klasės mokinę Gabiją Januškaitę ( mokyt. D.Platūkienė), kuri surinko daugiausia taškų. Antroje vietoje liko 7c klasės mokinė Marta Nikitinaitė (mokyt. D.Platūkienė). Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventei, kovo 10d., geriausiai pasirodę 200 dalyvių, tarpe jų ir Gabija Januškaitė, savo žinias pasitikrino Seimo rūmuose. Nors laimėti nepavyko, bet, anot konkursą globojusio seimo pirmininko V.Pranskiečio ,,visi, kurie dalyvauja II-me konkurso etape jau yra laimėtojai“.

Gabijai tai buvo pirmoji viešnagė Seime, todėl jai buvo įdomu stebėti prasidėjusios pavasario sesijos posėdį bei pabuvoti  įvairiose Seimo salėse.

Istorijos mokytoja metodininkė Danutė Platūkienė