Pamoka Druskininkų TVIC

7A klasės mokiniai su auklėtoja S. Kirkliauskiene apsilankė Druskininkų TVIC. Centre pasitiko verslo vadybininkė M. Micevičienė. Įdomiai papasakojo apie centro darbuotojų darbą, vykdomas veiklas.Mokiniai susipažino su turizmo informacijos vadybininko profesija. Prie Turizmo ir verslo informacijos centro įsikūręs kempingas. M. Micevičienė papasakojo, kad kempingo aikštelės yra specialiai suplanuotos ir pritaikytos tiek palapinėms, tiek kemperiams statyti. Kiekviena aikštelė turi įvadus prisijungti prie elektros ir vandens tinklų. Teritorijoje yra 10 stacionarių kempingo namelių ir 7 vigvamai – „indėniškos palapinės“, 40 specialių aikštelių kemperiams ir palapinėms. Ačiū Margaritai už šiltą ir malonų priėmimą.