Paskaita apie Europos Sąjungą

Kovo 29-ąją ,,Atgimimo“ mokykloje vyko netradicinė istorijos pamoka apie Europos Sąjungos politiką .

Gvidas Kerušauskas- Užsienio reikalų ministerijos ekonominių santykių departamento ambasadorius ekonominio saugumo klausimams- pasakojo mokiniams ne tik apie Europos Sąjungos šalių įstojimo į ES sąlygas, bet ir apie įsipareigojimus, kurių Lietuva ir kitos valstybės turi laikytis .Buvo kalbama ir apie paramą žemės ūkiui bei kitiems sektoriams, studijų galimybes užsienio šalyse, bendradarbiavimą įvairiais klausimais.

Mokiniai liko maloniai nustebinti  ,,prizais‘‘, kuriuos gavo teisingai atsakę į klausimus. Mokyklos direktorė Danutė Časienė apibendrino pamoką-paskaitą pasidžiaugdama aktyviu mokinių dalyvavimu.

Pamoka baigėsi refleksija, ir ,reikia manyti, klausimai, susiję su Europos Sąjungos politika , tapo žymiai aiškesni.