Smagi Savivaldos dienos šventė

„Atgimimo“ mokyklos komanda dalyvavo   2018-10-13d. Savivaldos dienos šventėje. O jau visą savaitę  prieš tai vyko   pasiruošimai: Dalios  Urniežienės   vadovaujami „Do-re-mi“ dainininkai repetavo daineles, mokytojos Valės Šmitienės  kuruojama Mokinių taryba mokėsi ir organizavo šventinių rudeniškų sausainių kepimą ir įpakavimą, mokytoja   Jolita Miliauskienė su savo 4c klasės   jaunaisiais  programuotojais  rūpinosi robotukų pristatymu, o jiems talkino  fizikos mokytoja Snieguolė  Tamulevičienė. Jaunasis kūno kultūros mokytojas Deividas Šilanskas pasirūpino mažojo salės golfo įranga- reikės įtraukti  šventės dalyvius į šį subtilų žaidimą. Mokyklos gražioji tautinė širma  papuošta Ingos Cololo parengtu užrašu-  DRUSKININKŲ „ATGIMIMO“  MOKYKLA. O mūsų technikas Mantas Micevičius rūpinosi visos įrangos darnumu, atvežimu.

Šventės  dieną visa „Atgimimo“ mokyklos pasipuošusi  komanda darniai ir draugiškai pasiruošė savo vietas Pramogų aikštėje, bendravo su žmonėmis, džiaugėsi švente ir įtraukė vaikus į robotukų  veiklas, visus vaišino puikiai įpakuotais savo darbo produktais- sausainukais rudeninukais. Daug norinčių išmėginti rankos taiklumą rinkosi mažąjį  golfo žaidimą, netgi abi direktorės –lopšelio-darželio „Žibutė“ ir „Atgimimo“ mokyklos- dalyvavo žaidime. O mūsų  komandos dalis -mažieji „Žibutės“ lopšelio-darželio dalyviai  konstravo su „Japoko“  konstruktoriais, buvo parengę gražų  stendą apie darželio  metų veiklą, tik nuliūdo, kai neveikė   išmaniųjų grindų  sistema-turbūt saulės buvo per daug. Bet visi  ja džiaugėmės, diena buvo nuostabi.

Klausėme koncerto, aplankėme visas kitų organizacijų, įstaigų  kūrybiškas  „stoteles“, gėrėjomis mūsų  mažųjų „Do-re-mi“ dainomis, skanavome Savivaldybės mero čia pat, aikštėje, virtos sriubos, dalyvavome žaidimuose-laikas prabėgo nepastebimai.

Dėkojame visiems dalyviams už jų kūrybišką  dalyvaimą Savivaldos dienoje. O  jau šią savaitę prasideda „Atgimimo“ mokyklos bendruomenės savaitė.

„Atgimimo“ mokyklos informacija