Stalo žaidimų festivalyje „PineCon 2019″

Kovo 23 d. „Atgimimo“ mokyklos dviejų neformalaus švietimo „Emodži“ bei „Pažink save ir draugą“ būrelių vaikai dalyvavo stalo žaidimų festivalyje „PineCon 2019”. Vaikai ne tik išbandė įvairius stalo žaidimus, bendravo, patyrė nepaprastų emocijų, bet tapo prizininkais įvairiuose turnyruose.

Pirmoji sėkmė nusišypsojo Austėjai, kuri tapo absoliuti nugalėtoja, įveikusi pernai metų laimėtoją, turnyre „Akmuo, lapas, žirklės“. Turnyre „Džiunglių cirkas“  – milžiniškų figūrų statymas pagal tam tikras schemas, trečiokių Austėjos, Gabijos, Godos bei Jaunimo užimtumo centro direktorės Aušros sudaryta komanda liko antra, trūko visai nedaug, kad merginos nugalėtų.  Stalo žaidimo „Ice cool“ čempionate sėkmė šypsojosi trečiokei Urtei, kuri stebino savo atkaklumu ir noru laimėti, ji užėmė garbingą trečią vietą.

Paskutinis turnyras, kuriame taip pat nelikome be prizų tai „Planet“ strateginis stalo žaidimas, leidžiantis kiekvienam žaidėjui sukurti savo planetą. Šiame turnyre antrąją vietą užėmė antrokas Gotautas.

Džiaugiamės šiuo įspūdingu renginiu bei galimybe bendrauti, bendradarbiauti, pažinti vienas kitą, išmokti naujų stalo žaidimų.