Sveiki, 2018-ieji, Lietuvos 100-ečio metai

Dėkojame  visiems „Atgimimo“ mokyklos bendruomenės nariams už bendradarbiavimą ir bendravimą 2017-aisiais, kelių į mokslo sėkmę ieškojimą ir įprasminimą, geranorišką  rūpestį  savo kolektyvo nariais, pagalbą vienas kitam, geros nuotaikos kūrimą drauge, buvimą kartu renginiuose, bendradarbiavimą  mokyklos    pasiruošimo  Lietuvos 100-ečiui  veiklose ir daugelyje kitų  mums svarbių veiklų ir darbų.

Baigiantis 2017-iesiems mokyklos bendruomenės nariai  aktyviai ir išradingai  dalyvavo savivaldybės  konkurse „Ekologinės Kalėdos 2017“ : priešmokyklinio ugdymo grupės A, B, C,  1a ir 2a klasės bei kūrybinė sveikatos ugdymo ir 3-4 klasių mokytojų   bei pradinių klasių mokytojų komandos. Pr. ug. A grupė ir 2a klasė tapo nugalėtojomis ir laimėjo išmaniąsias grindis.

Ačiū už  susikaupimo minutę kartu su  šv. Marijos Škaplierinės parapijos klebonu Kęstučiu ir gražių žodžių išsakymą vienas kitam, linksmą ir bendruomenišką susibūrimą, naujų talentų atskleidimą priešmokyklinio ugdymo ir 1- 10 klasių  gražiuose  Kalėdiniuose pasirodymuose, naujų  akcentų sukūrimą, pakylėtos šventinės nuotaikos palaikymą,  gražias ir skoningas  improvizacijas; dėkojame  mūsų mokinių tėveliams    kartu su  vaikais besiruošusiems  ir dalyvavusiems Kalėdiniuose renginiuose.​ Ačiū kiekvienam, vienokiu ar kitokiu būdu prisidėjusiam, kad mums visiems būtų linksma ir smagu šiuo šventiniu laikotarpiu. Mokyklos bendruomenei  buvo dovanotos gražios ir nepamirštamos šventinės akimirkos.

Tikimės, kad mokyklos bendruomenės nariai aktyviai balsuos už mūsų mokyklos mokytojos Vitos Jasienės autorinį darbą- su meile  supintą baltąją  Eglučių parko  puošmeną- Mokyklos eglutę!

Juk „kasdieniai darbai veja amžinybės tinklą. Kiekviena diena – tai nauja jo akis. Gal ir nesinori apie tai galvoti, bet žūklės metas ateis ir jos sėkmę lems tavo šiandienos triūsas“. (Bruno Ferrero)

Tebūna sėkmingi ir gražių prasmių dovanojantys 2018-ieji mums visiems!

Mokyklos administracija