Švenčiame Kalėdas kartu

  Tai aš jums viską pasakyt galiu:

  Čia trūksta žodžio paprasto: MYLIU

  Ir tai tai yra tiesų tiesa

  Iš čia ir sklinda ši šviesa!..

O reikėjo tik žodį

Stebuklingą surast.

Ir dabar jau galėsim

Ne gyventi, o švęst…

 

Mokytojų Violetos, Aušros, Ingridos, Editos ištarti žodžiai  MYLIU , skirti kiekvienam jų mokiniui, pirmokų Kalėdiniame renginyje lyg saugiu ratu apjuosė linksmą ir išradingą  vaikų-tėvelių-mokytojų šventę.

Kiekviena klasė ieškojo tikros šventės, o jai, pasirodo,  daug nereikia- nei pinigėlių, nei didelių dovanų, nei prabangių kostiumų- reikia MEILĖS.

Šventę  vaikai rado, nes susikūrė patys kartu su tėveliais ir mokytojomis. Tėveliai  atėjo apsirengę karnavaliniais kostiumais, nustebino  savo vaikus išradinga vaidyba. Džiugesys, krykštavimas, juokas, pamačius scenoje SAVO tėvelius, kuriančius vaikams džiaugsmą, netilo per visa renginį. “O mano mamytė, o mano tėvelis…”,- čia pat dalinosi linksmais įspūdžiais vaikai, o džiaugsmas liejosi per kraštus…Salėje žiūrovai buvo draugiški ir entuziastingai palaikantys visus.

Ore tvyrojo pakili Kalėdinė nuotaika,  scena, kuria tapo ir erdvi salė, gražiai dalinosi  mažieji artistai, “Raudonkepuraitės”, “Coliukės” ,”Snieguolės ir septynių nykštukų”   herojai-tėveliai ir vaikai, mokytojai, atklydęs Kalėdų senelis,- visiems buvo gera justi tikrą, drauge iš širdies  sukurtą šventę…

                                      Dalinamės Kalėdiniu džiaugsmu su visais!