Talentai atrandami mokykloje

Jau trečius metus „Atgimimo“  mokykloje   vyksta tikslingai organizuotos   sveikatos ugdymo ir sportinio   profilio veiklos.  Be  turiningų sveikatos ugdymo  užsiėmimų visoms klasėms, mokiniai turi 3 kūno kultūros pamokas, iš kurių trečioji skirta susipažinimui su kitomis sporto šakomis. Esame išbandę   ir pamėgę golfą,  lauko tenisą ,  aerobiką, atletinę gimnastiką, baidarių sportą, plaukimą, slidinėjimą, orientacinį sportą ir kt. Kai kuriose iš šių  sporto šakų mūsų mokiniai ne tik  pradedantys mėgėjai, bet ir žinomi šalyje savo pasiekimais, o dalyvaudami zoninėse ir šalies atitinkamos sporto šakos varžybose, lavina savo motyvaciją sveikai ir aktyviai gyventi, siekti rezultatų. Druskininkų infrastruktūra  suteikia puikias galimybes pažinti visas sporto šakas ir mėginti atrasti savąją: pamokos vedamos ne tik mokyklos sporto salėje, bet ir JUC‘e, Sporto centre, naudojantis puikia įranga.   Lietuvai reikia  įvairių sričių talentų, kurie atrandami mokykloje.

Paskaičiavome, kad per  dvejus metus 25,8proc   sumažėjo mokinių sergamumas. Mūsų aktyvūs kūno kultūros mokytojai tikslingai derina pamokas ir neformalųjį ugdymą. Praėjusiais mokslo  metais visose 15-je  tarpmokyklinių varžybų „Atgimimo“ mokyklos mokiniai  laimėjo prizines vietas, dalyvavo 14-je  zoninių, tarpzoninių ir šalies varžybų,  iš kurių parsivežė 13   apdovanojimų. Bendroje  šalies Tautinio olimpinio festivalio  rezultatų suvestinėje 2017m mūsų įstaiga  pagal amžiaus grupes užėmė 4-ąją vietą šalyje. Viena iš priežasčių, kodėl nepatekome į trejetuką,-iki  šiol neturėjome kai kurių sporto šakų mokykloje,   viena iš jų –badmintonas.

Šiais mokslo metais, tarpininkaujant ir    padedant  Lietuvos badmintono federacijai,  Vilniaus badmintono klubui CBC- druskininkiečiams  badmintono entuziastams Ramūnui  bei Aurelijai Kavaliauskams- kūno kultūros pamokose   mokiniai susipažino su badmintono sporto šakos taisyklėmis, mokėsi žaisti, jų  laikydamiesi.

O  praėjusį sekmadienį net 75 druskininkiečiai, mokyklos mokiniai, jų tėvai ir mokytojai atėjo pasimokyti šios sporto šakos, įdomiai ir naudingai  praleisti laiką sporto salėje. Dalyvavo Vilniaus badmintono klubo  CBC   nariai Aurelija ir Ramūnas Kavaliauskai, atvyko   šios sporto šakos entuziastai   Aurelija Slapikaitė – Jurkonė  bei Eimantas Čaplikas, kuris sutiko vaikus pamokyti taisyklingai žaisti badmintoną ir siekti rezultatų neformaliųjų užsiėmimų metu.  Strateginio mąstymo, greitų sprendimų, ištvermės    badmintono žaidime moko ir jaunasis kūno kultūros mokytojas Deividas Šilanskas.

Badmintono žaidėjai vadovaujasi  credo: mąstyk, spręsk, judėk. Šios tiesos praverčia kiekvienam vaikui  jų  užimtame kasdieniniame gyvenime.

„Atgimimo“ mokyklos informacija