Sporto virusas Punske

dscf3228Mūsų mokytoja Jolanta pranešė, kad mokytoja Irena su savo mokiniais pakvietė mus į svečius Punsko mokykloje .Vasario mėnesį mokytoja iš Punsko lankėsi pas mus. Labai susidomėjo mūsų vykdoma sportine veikla ir prašė „užkrėsti“-sudominti jos klasės vaikus.
Kelionei ruošėmės labai ilgai .Paruošėme sportinę programą, susidėjome visą sporto inventorių. Ir pagaliau išaušo tas lauktas rytas !Į kelionę kartu vyko ir mokyklos direktorė D.Časienė, ir pavaduotoja V.Žėkaitė ,ir visas būrys mūsų tėvelių.
Kai atvažiavome mūsų laukė mokiniai ir skanūs pusryčiai .Ten vaikai kalbėjo tarmiškai. Užkandome ir mus atėjo pasitikti kunigas Marius jis buvo truputį keistas ir juokingas visai kaip klounas .Jis mus supažindino su Punsko miesteliu. Atsisveikinę su Mariumi, nuskubėjome į rankdarbių dirbtuvėles .Vieni galėjo austi juostas, o kiti karpyti karpinius Po to mes surengėme sportines varžybas ,,Sporto virusas” .Žaidėme estafetes, futbolą ir kvadratą. Kai kas jiems buvo nauja. Dar pašokome jiems šokį ,,Olimpinės žvaigždutės” ir ,,Stiprių rankučių” šokį .Nugalėjo draugystė.
dscf3366Po to važiavome į sodybą. Buvo paskirtos dvi komandos. Mes buvome prūsai, o Lenkijos lietuvaičiai buvo jotvingiai. Varžėmės ir žinoma laimėjome. Buvo ekskursija po mišką .Mūsų klasiokai matė kaip iš urvo išlindo mažas vilkiukas. Ekskursijos pabaigoje kepėme dešreles ant laužo. Visai kaip pirmoje klasėje.
dscf3246Atėjo laikas važiuoti namo. Atsisveikinome ir išvykome .Žadėjome susitikti ateinančiais mokslo metais jau mūsų mokykloje Druskininkuose ir pratęsti sportinę veiklą kartu. Ši ekskursija buvo įdomiausia, smagiausia ir sportiškiausia !

Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos 4b klasės mokinės Austėja Katčenkaitė ir Patricija Mizeraitė