Saugaus eismo pamoka Druskininkų „Atgimimo“ mokykloje

Rugsėjo 27-ąją Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos pirmokai dalyvavo saugaus eismo pamokoje, kurią vedė VĮ „Alytaus regiono keliai“ Kelių priežiūros ir saugaus eismo skyriaus inžinierė Neringa Makaveckienė kartu su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Druskininkų policijos komisariato pareigūnu Edgaru Suchaneku.

Pamokos metu buvo rodoma vaizdinė medžiaga „Saugaus eismo pamokos visiems“, kurių metu pradinių klasių mokiniams buvo primintos pagrindinės saugaus elgesio kelyje taisyklės. Pamokėlių personažas Zebriukas vaizdinėje medžiagoje mokino vaikus saugiai pereiti gatvę užmiestyje ir mieste, kai įrengta pėsčiųjų perėja ir kai jos nėra, taip pat šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje. Didelis dėmesys skirtas kelionėms užmiestyje, kur nėra įrengta šaligatvių, ir atšvaitų naudojimui. Priminta, kad atšvaitą būtina prisitvirtinti dešinėje pusėje, maždaug automobilio šviesų aukštyje, kadangi pats atšvaitas nešviečia, o atspindi šviesą.

Pamokėlės pabaigą vainikavo ir vaikus labiausiai nudžiugino paruoštos dovanos – spalvingos saugaus eismo knygutės ir atšvaitai, kuriuos dovanojo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos

Saugaus eismo pamokas inicijavo ir mokinių eismo saugumu rūpinasi Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai.

Visuomenės sveikatos biuro specialistė Irma Tamulevičienė