„Atgimimo“ komanda – vėl nugalėjo!

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kovo 7 d. organizavo Druskininkų savivaldybės mokinių konferenciją – parodą ,,Sveikatos galerija IV“, kurios tema – ,,Vaikų sveikatos aktualijos“. Jau ketvirtąjį kartą vykusios šios konferencijos – parodos tikslas – formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, vertybines nuostatas, iškelti šiandienines jaunimo sveikatinimo problemas.

Šiais metais „Atgimimo“ mokyklos komanda jau trečią kartą iškovojo pirmąją vietą savivaldybėje! Jie pristatė vaidybinę inscenizaciją  „Tai – ne pasaka!“ , kurios pagrindinė mintis – vaikų nutukimo problema. Skirmantas Tamulionis (9a kl.), Agnė Matulevičiūtė (7c kl.), Gustė Šematovičiūtė ir Daniela Velderbeek (7b kl.)  puikiai suvaidino  istoriją apie nutukusį karalaitį. Vertinimo komisija ne tik įvertino šį pasirodymą geriausiai, bet ir apdovanojo puikiais Visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais.

Antrąjį pranešimą „Išmintis ir sveika mityba“ pristatė 7a klasės mokiniai Ugnė Janeliauskaitė ir Vakaris Stankauskas. Jų pranešimas – tai integruotos biologijos (mokyt. Eleonora Čepulienė) ir sveikatos priežiūros (VSPS Irma Tamulevičienė) pamokos tęsinys. Sveikos mitybos pagrindinius principus mokiniai pateikė išradingai, pasitelkdami senovės išmintį – patarles.

Visi konferecijos-parodos dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, paskatinti  ir įkvėpti saugoti sveikatą.

Socialinių tinklų erdvėje apie renginį pasisakė JUC-o direktorė Aušra Nedzinskienė:  ,,Labai ĮDOMŪS pranešimai, IŠRADINGI pristatymai, SUPER jaunimas, PUIKŪS mokytojai, labai gražus ir tikrai NAUDINGAS renginys …“