Dėl „Atgimimo“ mokyklos darbo Lietuvos Vyriausybės paskelbto karantino 2020-03-16-30d. laikotarpiu

Plintant koronavirusui Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu mokinių pavasario atostogos yra 1 savaite pailgintos ir perkeltos iš balandžio vidurio į kovo 16-27 dieną.

Mokiniams yra skiriamos pailgintos atostogos, o mokykla dirbs mokinių atostogų režimu: mokytojai ir kiti pedagoginiai darbuotojai atliks darbus  nuotoliniu būdu pagal mokyklos nustatytą tvarką.

Mokykloje sudaryta 2 savaičių trukmės veiklų sistema, kuria siekiama tinkamai pasiruošti nuotoliniam mokinių mokymuisi, jei bus nurodyta.

Mokymosi priemonės, kurios yra mokykloje (reikmenys, pratybos ir kt.), atostogų metu lieka mokykloje. Esant poreikiui, šis klausimas bus išspręstas, informaciją pateikiant el.dienyne.

Mokiniams nemokamo maitinimo paketai bus saugiai išduoti jiems nurodytu el.dienyne laiku.

Mokyklos bendruomenės nariams iškilusius klausimus spręsime nedelsiant gavę informaciją mokykla@atgimimomokykla.lt, el.dienyno sistemoje.

Nuo kovo 16 dienos laikinai negalioja mokinių viešojo transporto nuolatinis bilietas, siekiant apriboti mokinių judėjimą. Savivaldybės sprendimu siekiama apsaugoti mokinius ir jų artimuosius.

Prašome sistemingai peržiūrėti mokyklos el.dienyne teikiamą   informaciją mokyklos bendruomenės nariams, atskiroms grupėms pagal jų poreikius.

Kviečiame tvarkingai laikytis karantino laikotarpio reikalavimų ir linkime būti sveikiems.

„Atgimimo“ mokyklos administracija