Mokomės plaukti su Rūta Meilutyte

Rugsėjo 27 d. mūsų mokyklos antrokai, kurie dalyvauja programoje „Mokomės plaukti ir saugiai elgtis vandenyje” , susitiko su geriausia Lietuvos ir Pasaulio plaukike Rūta Meilutyte. Susitikimo metu mokiniai ir plaukimo treneris Povilas uždavinėjo klausimus apie viešnios sportinę karjerą, taisyklingo plaukimo  elementus, klausė  patarimų. Rūta ne tik atsakinėjo į vaikų klausimus, bet jiems vedė plaukimo pamoką. Pati čempionė į vandenį su vaikais nebrido, pratimus rodė nuo kranto, taisė vaikų plaukimo įgūdžius, davė patarimus, organizavo mankštą vandenyje.

Norinčių su Rūta Meilutyte pabendrauti, paklausti jos patarimų buvo daug, todėl ir mokiniai, ir plaukimo treneris Povilas Žarnauskas džiaugėsi  pabendravę su žinoma pasaulyje sportininke, čempione, gavę profesionalių patarimų.

Plaukimo užsiėmimai Vandens pramogų parke tęsis ir toliau, o įgyti įgūdžiai padės greičiau išmokti plaukti.

                            Mokyklos informacija

                            Vandens parko vaikų plaukimo organizatorių nuotraukos