Neformalus ugdymas

DRUSKININKŲ,,ATGIMIMO“ MOKYKLOS
NEFORMALAUS UGDYMO TVARKARAŠTIS
2020-2021 m. m.

Eil.

Nr.

Mokytojas Būrelio pavadinimas Klasė Val.

sk.

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Vieta
SPORTAS, ŠOKIS, SVEUKATOS UGDYMAS
1. Juozas Stankevičius Judrieji sportiniai žaidimai 6 kl. 2 14.45-16.15 Sporto salė/stadionas
2. Danguolė Makselienė Judrieji sportiniai žaidimai 7 kl. 1 14.45-15.30 Sporto salė/stadionas
3. Povilas Žarnauskas Judrieji žaidimai 4 b 1 13.50-14.35 Sporto salė/stadionas
4. Povilas Žarnauskas Judėti sveika 7 kl. 1 14.45-15.30 Sporto salė/stadionas
5. Deividas Šilanskas Sportas sveikata 5 kl. 1 13.50-14.35 Sporto salė/ stadionas
6. Valė Šmitienė Jaunučių šokių kolektyvas 2 kl. 2 12.55-13.40 12.55- 13.40 Aktų salė
7. Jolita Miliauskienė Sportuosi- augsi sveikas 1c 1 11.55-12.40 Pradinių kl. salė, stadionas
8. Diana Gudavičienė Aukime sveiki 2b 1 12.55-13.40 Pradinių kl. salė/stadionas
9. Rytis Šalenga Šaškės ir šachmatai 1 kl. 1 15.00- 15.45 Pradinių korp.
4-5 kl.* 2 14.45-16.15 12 kab.
10. Irma Tamulevičienė Sveikos gyvensenos būrelis ,,Sveikuoliai“ 5kl. 2 12.55-13.40 13.50-14.35 Lauko klasė,

60 kab.

15
DAILĖ IR TECHNOLIGIJOS
12. Violeta Lekavičienė Spalvų pasaulyje 1b 1 11.55-12.40 1b kab.
13. Vilija Valungevičiūtė Vėrinėlis 2a 1 12.55-13.40 2a kab.
14. Žydrūnė Baležentienė Paletė 2c 1 12.55-13.40 2c kab.
15. Ingrida Vrubliauskaitė Teptukas 1a 1 11.55-12.40 1a kab.
16. Vita Jasienė Žaislų siuvimas 7 kl.** 1 13.50-14.35

I savaitė

46 kab.
8 kl.** 13.50-14.35

II savaitė

46 kab
17. Leonas Galinis Dailieji medienos darbai 6 kl.** 1 13.50-14.35

I savaitė

49 kab.
7 kl.** 13.50- 14.35

II savaitė

49 kab
6
SKAITYMAS IR RAŠYMAS
19. Aušra Klevinskaitė- Burzdžienė Skaitymo ir rašymo kūrybinės dirbtuvės 3b 1 12.55-13.40 3b kab.
20. Rūta Mankauskienė Skaitymo ir rašymo kūrybinės dirbtuvės 3c 1 12.55-13.40 10 kab.
21. Violeta Vaitukevičienė Skaitymo ir rašymo kūrybinės dirbtuvės 3a 1 11.55-12.40 11 kab.
3
MUZIKA
22. Dalia Urniežienė Muzikos studija

,,Do re mi“

1 kl. 1 12.55-13.40 Prad. korp.

Muz. kab.

23. Ronata Balkaitienė Muzikos studija 6 kl. 1 13.50- 14.35 Aktų salė/ lauko klasė
7 kl. 1 14.45-16.20 Aktų salė/ lauko klasė
3
GABIŲJŲ UGDYMAS
24. Violeta Vaitukevičienė Modulis ,,Gabiųjų akademija“ 3a 1 13.50-14.35 11 kab.
25. Aušra Klevinskaitė- Burzdžienė Modulis ,,Gabiųjų akademija“ 3b 2 13.50-14.35 12.55-13.40 3b kab.
3
INFORMATIKA
26. Aušra Stravinskienė Informatika 1 kl. 1 11.55-12.30 Prad. korp.
2 kl. 1 12.45-13.30 Prad. korp.
KLUBAI
27. Rovena Kvaraciejūtė Japonų kalbos klubas ,,Sakuros žiedas Druskininkuose“ 5 kl. 1 14.40-15.25 32 kab.
6 kl. 1 13.50-14.35 32 kab.
34

*- visos  klasės, lankančios šaškių- šachmatų būrelį, mokosi pirmame korpuse, turi atskirą įėjimą.

**- užsiėmimai vyks kiekvienai grupei kas antrą savaitę