Informacija priešmokyklinių ugdymo grupių vaikų tėveliams

Maloniai kviečiame visus mūsų 4 būsimų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų tėvelius, gavusius iš Savivaldybės švietimo skyriaus informaciją apie vaiko paskyrimą į „Atgimimo“ mokyklą 2020-2021m.m., pateikti reikalingus dokumentus elektronine forma:

prašymą dėl vaiko priėmimo į  priešmokyklinio ugdymo grupę

vaiko gimimo liudijimo kopiją,

vaiko dokumentinę nuotrauką (Jpeg formatu).

Nuskenuotus/ nufotografuotus dokumentus  atsiųsti mokyklos el. adresu: mokykla@atgimimomokykla.lt  (laukiame nuo birželio 1d. iki birželio 19d.).

Atvykstant į mokyklą 2020m. rugsėjo 1d. (jei nebus draudimų dėl karantino)  reikės vaiko sveikatos pažymėjimo.

Tėveliai, negalėję atsiųsti  dokumentų elektronine forma,  birželio 22-23d. nuo  10-16val. bus laukiami mokyklos skaitykloje (M. K. Čiurlionio g.92, įėjimas iš vidinio kiemelio pusės, nuo valgyklos).

Informacija  dėl susitikimo su mokytojais rugpjūčio mėn. bus pateikta mokyklos internetiniame puslapyje bei išsiųsta Jūsų nurodytu el.pašto adresu.

Dėkojame Jums ir linkime mūsų būsimiems mokiniams gražios ir saugios vasaros!

„Atgimimo“ mokyklos administracija