Išvyka į Vilnių

Lapkričio 6-ąją „Atgimimo“ mokyklos 8a ir 8b klasių moksleiviai išvyko į ekskursiją, į Vilnių. Aplankyti  „Mo“ muziejaus ir Lietuvos respublikos Seimo.

Pirmoji stotelė buvo Parlamentas, kuriame mokiniai buvo artimiau supažindinti su Seimo narių pareigomis ir įstatymų leidimu, taip pat jie turėjo progą pasiklausyti parlamentarės Irenos Degutienės pasakojimo apie savo karjerą ir atliktus darbus. Paskui aštuntokai keliavo į „MO“ muziejų, kuriame apžiūrėjo parodą „Rūšių atsiradimas 90-ųjų DNR“. Ir paskutinysis kelionės tikslas buvo kino centras „Forum Cinemas Akropolis”, kuriame buvo galima  pasirinktinai pasižiūrėti filmą.

Šios išvykos metu ir mokiniai, ir mokytojai gerai praleido laiką ir sugrįžo kupini puikių įspūdžių.

                                                               8b klasės mokinė Akvilė Orliukaitė