1.2 proc. parama mokyklai

Gerbiami tėveliai, mokytojai, buvę mokiniai ir visi, kurie norėtų paremti mūsų mokyklą!
Dėkojame visiems, 2019 m. parėmusiems mokyklą ir skyrusiems 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį. Mes jaučiame Jūsų pritarimą ir palaikymą. Tai padeda mums kurti saugią ir atvirą ugdymo (si) aplinką, sėkmingai įgyvendinti numatytus ugdymo (si) tikslus, projektuoti ir įgyvendinti naujas ir anksčiau svajotas idėjas. Jūsų geranoriškumo dėka mokyklos sąskaita 2019 m. buvo papildyta 1906,91 Eur.
Pagal Lietuvos Respublikos Labdaros ir paramos bei Gyventojų pajamų mokesčio įstatymus savo pajamų dalį (iki 1,2 proc.) Jūs galite pervesti pasirinktai įstaigai, visuomeninei organizacijai ir kt. Tai nepareikalaus iš Jūsų jokių papildomų materialinių išlaidų.
Šiais metais parama iš GPM teikiama pateikus prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) iki 2020 m. liepos 1 d.
Prašymas yra nustatytos formos FR0512 versija v4. Paprasčiausias ir greičiausias jo pateikimo būdas – elektroniniu būdu per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą EDS (naudojant elektroninio banko prieigą ar elektroninius valdžios vartus) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt
VMI pagalbos tel. teikiant prašymą elektroniniu būdu: 1882/+37052605060.
Duomenys reikalingi pildant prašymo formą:
• 1 laukelyje – Jūsų asmens kodas
• 2 laukelyje – Jūsų telefono numeris
• 3V laukelyje – Jūsų vardas
• 3P laukelyje – Jūsų pavardė
• 4 laukelyje – Jūsų adresas
• 5 laukelyje – rašyti 2019
• 6S laukelyje – žymėti varnelę
• E1 laukelyje – rašyti 2 (paramos gavėjas)
• E2 laukelyje – rašyti 190030357
• E4 laukelyje – rašyti 1,2 arba kitą ne didesnį skaičių, atitinkantį Jūsų skiriamo mokesčio dalį mokyklai
• E5 laukelyje – nurodyti iki kokio mokestinio laikotarpio skiriate paramą – pildoma tik norint pajamų mokesčio dalį skirti ilgiau kaip 1 metus – vėliausiai iki 2023 m.

Prašymus e. būdu galima pateikti ir atvykus į bet kurią apskrities valstybinę mokesčių inspekciją, kur tai padaryti padės VMI darbuotojai, arba užpildytus popierinius prašymus atsiųsti VMI paštu (adresu Neravų g. 8, LT-66257 Druskininkai) arba tiesiogiai įteikti VMI darbuotojui bet kuriame padalinyje.
Nuoširdžiai dėkojame visiems, nusprendusiems 1,2 proc. GPM dalį skirti ,,Atgimimo” mokyklai. Šiais metais Jūsų pervesta parama papildysime savo svajonės įgyvendinimą – išmaniosios klasės kūrimą pradinėse klasėse.

Pagarbiai
Direktorė Aušra Keturkienė