Domininko Viščinio vardinė premija

PETRO VIŠČINIO, DRUSKININKŲ GARBĖS PILIEČIO, ĮSTEIGTOS  PIRMOJO MOKYKLOS DIREKTORIAUS DOMININKO VIŠČINIO VARDINĖS PREMIJOS GERIAUSIAM ,,ATGIMIMO“ MOKYKLOS METŲ MOKYTOJUI IR MOKYTOJUI LAUREATAI

1997 m. Druskininkų garbės pilietis Petras Viščinis kartu su JAV Lemonto lietuvių fondu ir įsteigė premiją, norėdamas įamžinti savo brolio Domininko Viščinio, pirmosios lietuviškos mokyklos Druskininkuose įkūrėjo, atminimą.

Premija teikiama pagal patvirtintus nuostatus geriausiam metų mokyklos mokytojui ir puikiais mokymosi rezultatais bei aktyvia popamokine veikla pasižymėjusiam abiturientui (iki 2012m.). Nuo  2012m. rugsėjo pagal pakeistus ir su Amerikos Lemonto Lietuvių fondu suderintus nuostatus Petro Viščinio įsteigta vardinė premija skiriama geriausiam mokslo metų mokytojui ir geriausiam 6-10 klasių mokiniui už puikius metų mokymosi ir veiklos rezultatus.

Petro Viščinio įsteigta  brolio, pirmojo šios mokyklos direktoriaus Domininko Viščinio vardine garbės premija apdovanoti:

2023 m. mokytoja Vita Jasienė ir
8 kl. mokinė Gabrielė Suchanekaitė

2010 m. socialinis pedagogas Alvydas Zdančius ir
abiturientė Giedrė Tauraitė

2009 m. abiturientė Violeta Stukaitė ir pradinių klasių vyresnioji mokytoja Violeta Vaitukevičienė

2007 m. informacinių technologijų vyresnysis mokytojas Linas Slapikas ir
abiturientas Robertas Kalinka

2005 m. – abiturientė Diana Berulytė ir anglų kalbos vyresnioji mokytoja Rovena Kvaraciejūtė bei direktorės pavaduotoja ugdymui Virginija Žėkaitė

2004 m. – abiturientas Gediminas Kudarauskas ir dailės vyresnioji mokytoja Eglė Maračinskaitė

2002 m. abiturientė Sigita Ražaitė ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Zita Platelienė

Nuo 2001 m. premija apdovanojami ne tik geriausi mokiniai, bet ir mokytojai.

2000 m. – abiturientas Mindaugas Vavženavičius

1999 m. – abiturientė Kristina Andrijauskaitė