Jaunieji mediatoriai

Nuo šių mokslo metų pradžios Druskininkų ,,Atgimimo” mokykloje prasidėjo aktyvi projekto ,,Jaunieji Mediatoriai” veikla. Keturi mūsų mokyklos mokiniai, kol dar buvo septintokai, išklausė mediacijos kursus su mediatore Ieva Lingiene. Mokiniams į pagalbą buvo atrinkti ir du koordinatoriai: soc. pedagogas Alvydas Zdančius ir matematikos mokytoja Lina Maskalenkienė. Šiuo metu mokykloje turime komandą, kuri gali padėti taikiai išspręsti tarp mokinių kilusius nesutarimus. Jaunieji mediatoriai penktoms, šeštoms ir aštuntoms klasėms vedė renginius apie mediaciją, o septintokus kvietė į pamokas, kad kitąmet jie patys galėtų būti mediatoriais mūsų mokykoje. Yra 11 savanorių, kurie pasiruošę mokytis. Šiuos užsiėmimus ves dabartinės jaunosios mediatorės Erika Bartkevičiūtė ir Liucija Kuzmickaitė. Mokiniai džiaugiasi atradę save kitokioje veikloje ir tobulina įgytus įgūdžius, kurie padeda tobulėti ir sau, ir aplinkiniams.