Džiugi žinia

Gegužės 11d.  mus pasiekė puiki žinia iš Švietimo mainų paramos fondo. „Erasmus+“ 1 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo mobilumo projekto “Mokytojų lyderystės skatinimas pereinant prie mokymosi paradigmos” paraiška buvo patvirtinta. Kiekvienas projektas yra skirtas spręsti iškilusią problemą. Šio projekto paraiškos ruošimo 17-os mokytojų ir administracijos darbuotojų grupė, išnagrinėjusi įvairius mokyklos veiklos dokumentus, iškėlė tikslą tarptautinių mokymų, darbo stebėjimo ir mokymo vizitų pagalba mokytis kaip sklandžiai pereiti nuo mokymo prie mokymosi paradigmos. Siekiamas rezultatas – tinkamų metodų ir strategijų parinkimas norint išugdyti kritiškai mąstančią, lanksčią ir kūrybišką, o ne komandas vykdančią, asmenybę. Dėl nuolat besikeičiančios koronaviruso COVID-19 padėties, projekto vykdymą pradėsime keletu mėnesių vėliau, nes ruduo bus skirtas šiuo metu vykdomų Erasmus+ projektų užbaigimui.

Projekto regimo darbo grupė