Gerumo akcija “Padovanok seneliams šiltas kojines”

Druskininkų “Atgimimo” mokykloje 5 c klasės mokiniai, paskatinti bendraklasės Agotos Granatauskaitės, inicijavo gerumo akciją “Padovanok seneliams šiltas kojines”.
Akcijoje dalyvavo ir šiltas kojines rinko visa mokyklos bendruomenė. Organizatoriai kartu su klasės auklėtoja J.Jonušauskaite dėkoja direktorei D.Časienei, Pavaduotojai ugdymui V.Žėkaitei, soc.pedagogei A.Gaidamavičienei, mokytojoms V.Šmitienei, R.Kvaraciejūtei, V.Tamulionienei, bibliotekos darbuotojoms N.Papartienei bei V.Krasnickienei už indėlį į akciją bei pagalbą. 5c klasės bendruomenė ypač dėkinga visoms mūsų mokyklos mokytojoms ir 3a, 4 a, 4 b, 5 a, 5 c, 7 c klasių mokiniams bei pradinės mokyklėlės vaikams už šiltas kojines, šalikus, šlepetes, pirštines ir batus. Globos ir slaugos namuose gyvenantys seneliai jautėsi laimingi, nes kiekvienam buvo įteikta pora šiltų kojinių, A. Granatauskaitės ir jos mamos kepti kalėdiniai sausainiai bei atvirutės su linkėjimais. 5c klasės mokinė, K.Sviderskaitė padovanojo pačios kurtą Kalėdinį vainiką.
Klasės auklėtoja J. Jonušauskaitė, kartu su akcijoje dalyvavusių vaikų tėvais džiaugiasi vaikų sąmoningumu ir geranoriškumu. Gerumu ir šiluma galime dalintis visi, neatsižvelgiant į amžių.