Išvyka į Sankt Peterburgą

Nedidelė “Atgimimo” mokyklos mokytojų – keliautojų grupė ilgai lauktas atostogas pradėjo įsimintina pažintine ekskursija į Sankt Peterburgą. Pabuvojome Jekaterinos rūmuose ir garsiajame Gintaro kambaryje – 9 tonos 16 atspalvių gintaro skamba išties įspūdingai. Aplankėme įspūdingas šventyklas: cerkvę Spas na krovi, puoštą milijonu smulkių mozaikų bei Isakijaus soborą, kur pakilę į 100 metrų aukštį, stebėjome Sankt Peterburgą iš paukščio skrydžio. Vaikštinėjome po Nevskio prospektą – pagrindinę miesto arteriją, plaukiojome kanalais ir Nevos upe, o naktį stebėjome kaip pakeliami tiltai. Lankėmės  įžymiausioje Sankt Peterburgo vietoje, kuri garsina šį miestą visam pasauliui- Ermitaže. Vienas didžiausių ir seniausių muziejų eksponuoja apie 3milijonus eksponatų. Ko gero, įsimintiniausias eksponatas – grojantis-judantis laikrodis, kuris čia yra nuo Jekaterinos I laikų. Paskutinę dieną skyrėme Peterhofui – grožėjomės parku, rūmais ir gausybe fonatanų. Sankt Peterburgas –  unikalus ir turi kažką savito, nustebino savo didybe, architektūriniais sprendimais. Keliaukime ir kaupkime savo įspūdžių bagažą, kuris vėliau taps neįkainojama patirtimi!