TEIKITE PRAŠYMUS MOKYTIS

👉Prašymo formą rasite šioje nuorodoje: bit.ly/3cHfJAF

📌Prašymus į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programą galima pateikti el. paštu vaikasplius@druskininkai.lt

📌Prašymus į pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas galima pateikti el. paštu info@druskininkai.lt

May be an image of 1 person and text that says "2 ? 1 STOP PRAŠOME TEIKTI PRAŠYMUS MOKYTIS Prašymai ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo programas (1-8 kl.) priimami nuo balandžio d. iki gegužés 20 d. Savivaldybés administracijos priimamas iki birželio d. sprendimas dél mokiniy paskyrimo istaigas Prašymai mokytis Druskininky „Ryto" gimnazijoje priimami nuo birželio 10 d. iki birželio 30 d. Savivaldybés administracijos sprendimas priimamas iki liepos d. dél mokiniÄ paskyrimo istaigas Pasirašytus prašymus siysti El. paštu: info@druskininkai.lt; Tik iš anksto užsiregistravus telefonu 8 313 51517 atvykti Savivaldybę (Vasario 16-osios g. 7) pildyti prašymo. DAUGIAU INFORMACIJOS: jurgita.naruckiene@druskininkai.lt inga.jakavoniene@druskininkai.lt tel."