Tyrinėjimo menas: partnerystė giliam mokymuisi

Įgyvendinant Tūkstantmečio mokyklos programą,

balandžio 19 dieną JUCe vyko programos Kūrybinių jungčių „Tyrinėjimo menas: partnerystė giliam mokymuisi” Mokinių tyrinėjimo projekto įgyvendinimo etapas. Jo metu mokiniai mokėsi draugiškumo, atkaklumo bei drąsos reikšti save. Pirmiausia smagiai žaidė žaidimą “Plaustas”. Po to ieškojo veikėjų ir mokėsi žodžių, kurie atsako į kl. ką veikia?. Susiskirstę poromis piešė portretus ir ieškojo bendrų pomėgių.Vėliau smagiai praleido laiką su Lietuvos dainininke, muzikos kūrėja ir aktore J. Šeduikyte. Mokiniai išgirdo J. Šeduikytės asmeninę istoriją, kas jai suteikia drąsos būti savimi, kur ieško įkvėpimo, kaip kuria muziką, kaip sekėsi kurti knygą. Po to vaikai susiskirstę poromis, ieškojo panašumų bei skirtumų, kalbėjosi apie bendruomenę. Grįžę į klasę, aptarė dienos veiklą ir rinko klasės knygai pavadinimą.

„Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.

Programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra

#tūmprograma#tūkstantmečiomokyklos#NaujosKartosLietuva#Druskininkųsavivaldybė

Edgaro Tamkevičiaus nuotraukos