Antikorupcinės savaitės „Sąžiningumas – gyvenimo gerumo pagrindas“ renginiai

Gruodžio 5-9 dienomis Druskininkų „Atgimimo“ mokykloje vyko antikorupcinės savaitės „Sąžiningumas – gyvenimo gerumo pagrindas“ renginiai. Gruodžio 5 d. klasių valandėlių metu 5-8 klasių mokiniai žiūrėjo Specialiųjų tyrimų tarnybos iniciatyva sukurtus ir išleistus komiksų filmukus apie korupciją ir jos pasekmes bei juos aptarinėjo su klasių auklėtojais. Mokiniai padarė išvadą, kad dėl neteisėtų veiksmų visada susilaukiama problemų ir labai konkrečių pasekmių. 3-4 klasių mokiniai kūrė akrostichą. 5-6 klasių mokiniai ir bibliotekos vedėja Gabrielė ant didelio lapo nupiešė aštuonkojį, ant jo čiuptuvų kiekviena klasė užrašė savo mintis tema “KORUPCIJAI NE”. Plakatas eksponuojamas mokyklos ilgajame koridoriuje, kad kuo daugiau bendruomenės narių jį pamatytų. Gruodžio 7 dieną skaitykloje prie židinio mokinių taryba ir jų kuratorė Valė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Loreta, istorijos mokytoja Lijana, bibliotekos vedėja Gabrielė diskutavo aktualia antikorupcine tema. Džiaugiamės, kad mokiniai drąsiai išsakė savo nuomonę, dalyvavo diskusijose šio renginio ir klasių valandėlių metu. Savaitę baigėme mokinių tarybos akcija – skrajučių su antikorupcija susijusiais posakiais ir citatomis dalijimu mokiniams ir mokytojams.