Apie Erasmus+ projekto „Žemė, ugnis, vanduo, oras”

„Jautėmės kaip karališkos šeimos atstovės ir pasaulinio lygio žvaigždės viename”, – taip apie Erasmus+ projekto „Žemė, ugnis, vanduo, oras” priėmimą…. mokykloje sakė jo dalyviai. Tautiniai šokiai, visos mokyklos bendruomenės dėmesys ir pagarba bei žingeidumas mus pažinti – visa tai lydėjo mus nuo pirmos iki paskutinės minutės. Savaitė kartu prabėgo kaip akimirka. Kiekvienam buvo galimybė atrasti save meninėje, sporto ar tiksliųjų mokslų pažinimo srityse. Išvykas keitė kūrybinės dirbtuvės, bendri vakarai ir begalinis noras susirasti kuo daugiau draugų. Tirpdami kultūrinių skirtumų ledukai transformavosi į bendrystę ir bičiulystę.

„Norėčiau turkų draugiškumą parsivežti į Lietuvą”, – sakė Arnas. Grįžtame su viltimi, kad lagaminuose atsirado vietos ne tik lauktuvėms, bet ir prisiminimams apie turkų vaišingumą, dosnumą, o taip pat ir suvokimui, kad skirtingos kultūros gali vienyti ir praturtinti vienos kitas.

#Erasmus

Rovena Kvaraciejūtė, projekto koordinatorė